Fora » Rodzina, dzieci

Ile zarabia tygodniowo niania?

• 19 października 2009 19:59:25 BST
     Moze wiecie ile zarabia tygodniowo niania (opiekunka do dziecka)  ile teraz placi sie za godzine lub za dzien?
  • 19 października 2009 22:11:38 BST
    Z tego co ja słyszałam to nianie dostają od 7 do 12 funtów za godzinę. To taka podobno średnia stawka, wszystko dokładnie zależy jeszcze od kwalifikacji. Sama nie musiałam jeszcze korzystać z usług niani, ani nie pracowałam. To tylko tyle co mi się obiło o uszy.
  • 17 listopada 2009 08:15:43 GMT
    polecam web www.aupair.co.uk darmowa rejestracja dla szukajach pracy jako niania, opiekunka do dzieci, czy rodziny szukajace opiekunek. pzdr
  • 17 listopada 2009 11:38:01 GMT
    hihihi kilka moich kolezanek przyjechalo tu w roli 'au-parki' i zadna sie nie skarzyla, wrecz przeciwnie, wiekszosc byla zadowolona, ze mialy do kogo przyjechac a opieka nad maluchami nie byla wcale taka straszna. duzo mialo nawet mozliwosc pracy 'po godzinach' poza domem hostujacej rodziny. ja sama nie jestem pewna czy zdecydowalabym sie oddac mojego smyka pod opieke obcej osoby z watpliwymi kwalifikacjami... mniejsza z tym. jezeli ktos szuka niani to tylko zatrudnienie tych zarejestrowanych w councilu jako profesjonalne child minders daje mozliwosc ubiegania sie od panstwa czesciowych zwrotow kosztu utrzymania takiej niani.
  • 18 listopada 2009 15:55:41 GMT
    Siostra mojej dziewczyny zarabia 8 funtów na godzinę. Praca 9 godzin dziennie + czasami wieczory dodatkowo płatne, gdy jej pracodawcy wychodzą na kolacje. Opiekuje się dwojgiem dzieci.
  • 25 listopada 2009 18:48:46 GMT
    8 funtów za dwoje dzieci (przy których pewnie jest kupa roboty cały czas) to chyba nie za dużo, ale z drugiej strony to wychodzi całkiem niezła kwota miesięcznie, może jakaś niania jest tu na forum i sama mogłaby ocenić czy to dobra stawka?
  • 25 listopada 2009 22:50:03 GMT
    W polsce ceny 8 zł, w Angli 8 funtów... w sumie podobnie, jak się przeliczy to że funt to złotówka :P 8 funtów to dobra stawka. Jak ma się jakies wieksze doswiadczenie, zna angielski perfekt to można mierzyć wyzej.