Fora » Rodzina, dzieci

Otyłość

• 29 stycznia 2010 12:04:30 GMT
    Rzeczywiście mamy tu chyba kącik teorii spiskowych:P Dla zainteresowanych polecam, jesli jeszcze nie oglądaliście, "zeitgeist" - tak to się chyba pisze... ciekawe rzeczy tam mówią, których do tej pory nie byłam świadoma... M.in. o ataku na WWC in 11,09 - podają argumenty potwierdzające, że za atakiem nie stali muzułmanie tylko US government i o rodzinie Rockefellerów. Polecam - hoć na początku trochę przynudzało potem jest naprawdę ciekawie.:)
    • 2 posty
    23 listopada 2017 09:38:51 GMT

CzarnaKawa said: Zastanawiałam się gdzie dodać ten temat. Jednak uznałam, że najlepiej będzie w "Rodzinie",  bowiem dotyka on właśnie ich. Coraz więcej małych potworków toczy się po ulicach UK. Dzieciaczki jedzą bez opamiętania. Traktują tłuszcz i cukier jako gwarant smacznego posiłku. Kieszonkowe wydaję na wszystko co niezdrowe i fast. Nie ma ogólnego przekonania, że powinno się dbać o linie. To jedna z przewag Polski nad UK.
    Boję się żeby to nie dopadło mojej Majki. Córeczka będzie tu się rozwijać, dojrzewać i nie powiem Jej przecież, że wszyscy w koło są głupi. Nie mam pojęcia co oprócz dobrych nawyków żywieniowych może ją przed tym uchronić. Może macie pomysł jak od małego tłumaczyć dziecku, że to co jedzą Anglicy nie jest dla Niej najlepsze?

Eh ciężki temat sama jak przeprowadziłam sie za granicę to przytyłam. Rzuciłam się na te wszystkie reeses i oreo jak dzika. Ale może zaproponuj dzieciaczkowi zdrowe zamienkini. Kaszka manna.. Kasza na słodko z owocami. Ja jem np. bulgur http://melvit.pl/p_kasza-bulgur-z-vermicelli-400-g_19 z bananem i serkiem kiejskim. Do tego kakao i cynamon. Pyszne danie a smakuje jak deser. Albo spróbuj upiec chlepbek bananowy lub browni z fasoli. Może w ten sposób straci ochotę na te niezdrowe rzeczy.