Fora » Życie w UK

Odszkodowanie po wypadku.

• 13 kwietnia 2012 10:35:27 BST
    Miesiac temu mialam wypadek samochodowy nie z mojej winy. chcialabym starac sie o odszkodowanie i slyszalam o firme SOS BPHC - czy ktos firme zna lub korzystal z jej uslug? czytalam, ze w Anglii nie placi sie takim firmom, czy to prawda? jak jest gdy sie wygra sprawe, czy oni zabieraja swoe wynagrodzenie z odszkodowania? z gory dziekuje za pomoc!!!
  • 13 kwietnia 2012 12:51:14 BST
    Witam..powiem Ci ze nie slyszalam o tej firmie ale z podziekowaniem reki moge polecic Ci CRASH CAR na embankment road..oni w Twoim imieniu zakladaja sprawe sadowe i walcza o Twoja wygrana.firma sprawdzona a co najwazniejsze porozumienie polsko angielskie czyli mozesz rozmawiac rowniez w jezyku polskim.ja polecam mozesz nie wierzyc na slowo ale jesli masz chwile to mozesz tam podjechac i napewno uzyskasz jakies informacje=]tym bardziej ze polacy boja sie walczyc o swoje..powodzenia
  • 13 kwietnia 2012 12:53:04 BST
    Polukaj w ogłoszeniach pełno tego jest , zawsze możesz zadzwonić i popytać :-)
  • 13 kwietnia 2012 12:56:44 BST
    ha!jest i wujek dobra rada=]tym razem wyprzedzilam Cie=P
  • 13 kwietnia 2012 13:05:07 BST
    Heh ciotka dobra rada , tu nie o wyścigi chodzi tylko o pomoc bliźniemu :-P , ale niestety w tej materii niewiele wiem i nie chcę wiedzieć i życze wam aby was nic złego nie spotykało na drogach :-) Krzysztof czuwa !!!
  • 13 kwietnia 2012 13:13:34 BST
    mnie tam nie grozi bo nie dorobilam sie jeszcze prawa jazdy=]ale mam powazne plany zapisania sie na kurs=]
  • 13 kwietnia 2012 19:09:18 BST
    z wlasnego doswiadczenia tez polece CRASH CARE - korzystalem z ich uslug z 2 lata temu i wszystko bylo ok. PS: Oni walcza o odszkodowanie a przy okazji po wygranej sprawie ich naleznosc jest doliczana do kosztow ktore ponosi winowajca ( tak to mniej wiecej dziala ) ... Powodzenia
  • 16 kwietnia 2012 11:26:09 BST
    ja korzystalam kiedys z uslug SOS BPHC i bylam bardzo zadowolona. to bylo jakies pol roku temu. i jest tak, jak napisala maly75- po wygranej sprawie tez nic nie placisz, bo za wszystko placi sprawca wypadku (z jego ubezpieczenia to idzie). a ta firma bardzo w porzadku, polska obsluga wiec po polsku sie dogadasz, wszystkie dokumenty tlumaczone i malo stresu podczas calej sprawy.
  • 8 maja 2012 02:03:37 BST
    a nie lepiej wcześniej się ubezpieczyć od wypadków i mieć problem z głowy?
    • 1 posty
    16 maja 2017 09:35:53 BST

Pracuję jako magazynier i również miałem wypadek, chciałem dostać odszkodowanie, ale firma stwierdziła, że to nie było na ich terenie. To było skomplikowane na tyle, że potrzebowałem porady adwokata i zapytac się do dalej. W UK nikt mi nie potrafił pomóc, powiedzieli pare regułek, jakieś przepisy i tyle. Wróciłem do Polski i umówiłem się na spotkanie ze swoim adwokatem, panem Cejrowskim. Brakuje mi tego w UK. Konkretnego, dobrego adwokata. Załatwił wszystko w jeden dzień, dostałem odszkodowanie bez problemu, było trochę załatwiania i latania do Anglii i z powrotem, ale i tak wszystko błyskawicznie załatwione, sprawa wygrana, dla mnie bomba. Wcześniej pomógł mi z drobną sprawą, ale ta była o wiele bardziej skomplikowana i jestem mile zaskoczony z jaką łatwością sobie z tym poradził. Polecam :)

• APJ
    • 1 posty
    25 maja 2017 14:48:30 BST

Dzien dobry!

Nasz firma oferuje pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie calego UK - czy to wypadek drogowy, w pracy, w miejscu publicznym itp.

Zapraszam do kontaktu - 01621856204, darmowe konsultacje oraz polska obsluga.

W razie jakichkolwiek pytan, takze mozna wyslac mi wiadomosc :)

• 6 posty
    28 maja 2017 15:10:47 BST

Gooogle google zawsze pomocne ;)