Fora » Rodzina, dzieci

Młode mamy :)

• 20 listopada 2013 13:27:07 GMT
     Cześć Dziewczyny :)  Szukam towarzyszki do spacerów i zabaw z dzieckiem. Mam 27 lat i jestem mamą 3 miesięcznego synka.  Wiem ,ze są miejsca jak children's center ale jakoś Lark mi nie pasuje, a poza tym zawsze lepiej porozmawiać z kimś  po polsku i powymieniać się informacjami :)  jeżeli jest jakaś Mamuska w Plymouth która siedzi w domu i nie ma z kim pogadać to z chęcią mozemy sie spotkac  :)  Mieszkam na Milehouse

• 30 stycznia 2014 18:15:26 GMT
    Witam jestem tu nowa i otwarta na nowe znajomosci , mieszkam w uk od 8 lat i nie dawno zostala szczesliwa mama kochanej coreczki :-) chetnie poznam mamy mieszkajace w truro lub okolic na male pogaduchy :-) pozdrawiam
  • 9 lutego 2014 12:22:01 GMT
    Czesc dziewczyny tez jestem mloda mama i z checia poznam inne mlode mamy:-) pozdrawiam serdecznie:-)
  • 26 lutego 2014 12:08:25 GMT
    Czesc dziewczyny , jestem mama 3 letniego synka,chętnie poznam inne mamy z dziecmi,jesli jest jakas mama co siedzi w domu z malym brzdącem chetnie się spotkam na małe pogaduszki przy kawie , na spacery , lub na plac zabaw :) pozdrawiam :)
  • 26 czerwca 2014 16:39:50 BST
    Hej :) Czy coś wyszło z tych postów? Ktoś się spotkał? :)
    Ja również jestem mamą, mam 1,5 roczną córeczkę i w Plymouth mieszkamy dopiero niecały miesiąc. Ale nie żałuję, że się tutaj przeprowadziliśmy z mężem- moim zdaniem to jedno z najładniejszych miast w Anglii. W UK mieszkam już 8 lat i tylko samotnie samej z córeczką... chętnie poznam inne mamusie :) Mój e-mail to: [email protected] Odezwijcie się, pozdrawiam ! :)
  • 26 czerwca 2014 18:29:13 BST
    Hej, ja jestem przyszla mama, ale chetnie poznam inne mamy- bo razem weselej, potem syn bedzie mial wiecej dzieci do zabawy, gdzie sie spotkamy??
  • 23 lipca 2014 14:53:03 BST
    Hej, jestem nowa na forum. Mam już małą córeczką no i teraz oczekuje syna... :)
  • 23 lipca 2014 18:08:40 BST
    hej, ja tez bede miec synka, kiedy masz termin?
  • 25 lipca 2014 13:17:25 BST
    Spotkanie przy kawie, czyli degustacja i prezentacja kawy!!!
    Później nieformalna część, czyli czas na rozmowy i integrację.

Kiedy?
    Jutro tj. Sobota 26.07.2014 o godz 11.30

Gdzie?
    University of St Mark & St John
    Derriford Rd, Plymouth
    PL6 8BH
    Sala HDC 201 (pierwsze piętro)

Zapraszam!!
  • 21 sierpnia 2014 16:45:11 BST
    Witam mam na imie Kasia mam 27 lat, od miesiaca jestem w Plymouth. Moja coreczka ma 13 miesiecy i jest bardzo zywiolowym dzieckiem. Mąż pracuje w tygodniu i samej mi troche samotnie tym bardziej ze z jezykiem u mnie nie najlepiej. Jesli jakas mama jest chetna na spacery to byloby milo. Miszkam przy Hoe [email protected]
    • 12 posty
    21 sierpnia 2014 18:40:14 BST
    Jutro w glownej bibliotece będzie film dla dzieci o godzinie 11 rano. Podejdz sobie, na pewno będzie kilka osob mowiacych po polsku.
    Wejście za darmo, ale bajka po angielsku.
    Biblioteka na przeciwko Uniwersytetu
    • 2 posty
    10 listopada 2017 08:24:29 GMT

Czy są tu jakieś zmotoryzowane mamy? Mam już dość komunikacji miejskiej a odłożylismy pieniądze na samochód i zależy mi na zrobieniu prawa jazdy. Znalazłam firmę emano http://www.emano.co.uk/ która pomaga Polakom w tem temcie, jest bardzo fajna, bo mam książki z przepisami drogowymi przełożone na język polski i łatwiej mi to wszystko zrozumieć. Dajcie znać, jak wy się poruszacie, chce się wam z dzieciaczkami i innymi rzeczami jeździć autobusami?