Fora » Życie w UK

Egamin na prawo jazdy w języku angielskim

• 29 kwietnia 2014 13:35:56 BST
    Chcę zdawać w tym roku egzamin na prawo jazdy, niestety nie zrobiłam tego wcześniej, dlatego jestem zmuszona zdawać egzamin w języku angielskim. Swój poziom języka angielskiego oceniam jako bardzo dobry, mieszkam tutaj już kilka dobrych lat i na co dzień używam angielskiego. Jednak wiadomo, że egzamin na prawo jazdy to sytuacja, która potrafi stresować, a wtedy ciężko jest myśleć w języku obcym. Oczywiście chcę dobrze przygotować się do egzaminu, dlatego mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was korzystał z materiałów do nauki teorii na prawo jazdy ze strony internetowej http://www.emano.co.uk/? Pytam, ponieważ chcę poznać opinie na temat jakości materiałów :) I kolejne pytanie, czy Waszym zdaniem trudno jest zdać egzamin na prawo jazdy w języku angielskim? 
  • 29 kwietnia 2014 13:50:48 BST
    Ja zdawalem Teorie po poslku, poznije podchodzilem do praktyki raz rowniez po polsku i nie zdalem, teraz wlasnie chce zapisac sie na egzamin po angielsku i rowniez mam pewne obawy, chetnie wyslucham opini na ten temat osob, ktore juz zdawaly po angielksu :)
  • 29 kwietnia 2014 20:55:40 BST
    trudno i nie trudno zdac ten egzamin co do teori to jezeli bedziesz sie uczyc w jezyku angielski i dobrze czytac pytania to bez problemow powinno sie zdac wiesz ja kiedys probowalem robic te testy chodz mam prawko juz dlugo :) i zdalem za pierwszym podejsciem na tescie probnym wiec bez obaw i nerwow :)))) tylko dobrze czytac pytania bywaja bardzo podchwitliwe :)) pozdro :)