Fora » Praca

Jakies oferty pracy ze slaba znajomością ang.?

• 3 czerwca 2014 22:40:50 BST
     Wszystkie ciekawe oferty. 
  • 3 czerwca 2014 23:05:28 BST
    podłączam się do tematu..
  • 4 czerwca 2014 02:05:12 BST
    jedynie chyba fabryki gdzie pracuja polacy
  • 4 czerwca 2014 11:28:21 BST
    Tu chyba wszwdzie pracuja polacy
  • 4 czerwca 2014 11:53:55 BST
    trza się uczyć? czego? wszystkiego życia przede wszystkim!
  • 4 czerwca 2014 11:56:54 BST
    Tu chyba wszwdzie pracuja polacy
  • 4 czerwca 2014 11:58:50 BST
    nie!!
  • 4 czerwca 2014 12:48:38 BST
    moge pomóc szukałem dla żony w zeszłym tygodniu daj na rriv jak chcez
  • 4 czerwca 2014 12:51:28 BST
    sprubuj przez agencje
  • 4 czerwca 2014 13:00:27 BST
    Szukałeś, i co, ma żona prace?
  • 4 czerwca 2014 13:04:58 BST
    tylko na priv
  • 4 czerwca 2014 19:34:06 BST
    Moze jakies namiary.numery
  • 10 lipca 2014 23:20:11 BST
    No coz , bez angielskiego zadzwon do Staffline oferujacy prace w Kensey foods . Co prawda bedzies musial wypelnic maly test ale Na logike idzie go zrobic czesc bardziej gramatyczne jak nie wypelnisz to nic sie nie stanie :) . Lap tu telefon : 01566-779310
  • 26 listopada 2014 13:17:27 GMT
    szukam pracy bez znajomosci jezyka!!
    • 3 posty
    27 listopada 2014 03:40:30 GMT
    radzę się zaznajomić, nawet powierzchownie
  • 29 marca 2015 11:59:54 BST
    Mam 27 lat i szukam pracy w Plymouth bez znajomości języka angielskiego. Z góry dziękuję.
  • 12 maja 2015 22:58:00 BST
    Ja nawet z komunikatywną znajomością angielskiego nic nie mogę tutaj znależć :(
    • 8 posty
    13 maja 2015 01:40:29 BST
    nie strasz bo ja się do was przeprowadzam niedługo :/
    • 2 posty
    13 maja 2015 11:16:05 BST
    Ja mieszkam tu od roku i muszę powiedzieć, że bez angielskiego będzie wam ciężko. Prawdą jest, że czasem nawet ze znajomością angielskiego jest ciężko znaleźć pracę. Najlepiej mięć angielski na dobrym poziomie, doświadczenie, umiejętności i samochód, a wtedy praca sama się znajdzie. Nie polecam tego miejsca dla osób nie spełniających tych warunków i nie chcę tutaj absolutnie nikogo zniechęcać, bo miasto i okolice są piękne. Tylko abyście się nie zawiedli i nie stracili oszczędności. Swoją drogą to mądrze byłoby przyjeżdżając tutaj chociaż podstawy angielskiego mieć, a reszta z czasem sama przyjdzie i nie bać się rozmawiać bo praktyka czyni mistrza :))) Powodzenia
    • 1 posty
    13 maja 2015 21:47:44 BST
    esska ma racje :) i pozdrawaim..... w devon i cornwall marne szanse znalesc normalna prace bez jezyka, i jescze bez samochodu......to jest anglia .....jest duuuużo ofert ale prawie wszystkie to oczywiscie komunikatywny angielski, samochód, samozatrudnienie itp itd........ale w INTERFISHu i w fabryce z KRABAMI lub fabryki w bodmin sa chetne na przyjecie obcokrajowców bez jezyka.... tylko nie każdy sobie wyobraża tak "prace za granicicą" ......chyba w PL wiecej sie zarobi jak pracując w takich fabrykach.....ale praca to nie wszystko.... jesli sie nie ma jezyka to jak zalatwic sprawy np w banku?jak u lekarzy? (w szególnisci kiedy sciągamy tu całą rodzine.... trzeba wszystkich zarejstrować w NHS na wypadek choroby itp), co z formalnośćiami itp itd.....? u lekaza nie ma tlumaczy..... a teraz zauwazyłem ze w banku w którym jestem już nie ma polaków ..... wiem ze to zabrzmi nje fajnie ale nie wiem jak ludzie sobie wyobrażaja przyjazd tu bez jezyka ang.... to nie londyn....sorki :( chyba że masz tu dobrych znajomych lub nie straszna Ci praca w fabryce ryb ......pozdrawiam
    • 12 posty
    15 maja 2015 22:08:01 BST
    No to ja jak zwykle sie z Wami nie zgodze.
    Nie moge powiedziec czy prace latwo znalezc czy nie, bo nie mam takich doswiadczen, ...ale
    W wielu miejscach pracuja polacy bez zadnej znajomosci jezyka. Pacuja w firmach angielskich, z anglikami i sobie dobrze radza.
    Z tego co widze Polacy sa cenieni jako pracownicy i doceniani indywidualnie. Oczywiscie "sytuacja polityczna" prowadzi nagonke na imigracje ale jest to niejako w sprzecznosci z tym co "prywatnie" uwazaja anglicy.
    Gdybym szukal pracy jako osoba bez jezyka to na pewno sprobowalbym dotrzec do jak najwiekszej ilosci miejsc, zostawic jakies CV albo po prostu cos na zasadzie ulotki reklamowej.
    Na pewno bez jezyka nie mozna mowic o ambitnej pracy, ale nie zgadzam sie ze nie jest mozliwe znalezc jakakolwiek.
    Powodzenia
    • 8 posty
    17 maja 2015 02:38:01 BST
    hej, napiszcie czym się zajmujecie zawodowo, co robicie, gdzie pracujecie i czy jesteście z tego zadowoleni? Podzielcie się doświadczeniem i cennymi uwagami. Pozdrawiam :)
  • 19 czerwca 2015 21:14:52 BST
    Ja się tutaj zawodowo niczym nie zajmuję, ponieważ nie mam brytyjskiego doświadczenia w zawodzie jaki posiadam i niestety bez experiance nie chcę mnie przyjąć nigdzie, więc łapie jakiekolwiek dorywcze pracę niestety nic stałego :( ostatnio robiłam w fabryce z zabawki, ale busy się skończyło i znowu jestem w trakcie poszukiwania czegokolwiek, ale tu jest ciężko...
    • 7 posty
    14 sierpnia 2015 10:16:04 BST

i jak? udało się Wam znaleźć? ;)