Fora » Rodzina, dzieci

Przedszkole

• 18 sierpnia 2014 18:15:58 BST
    Mamusie i tatuskowie- potrzebny odzew- 5 września zakotwiczam sie z moja wesoła ferajna w Plymouth- na Mutley- jak do tej pory ogarnelam 1/8 miasta;-) czyli najbliższe sklepy i agencje pracy;) ale na tym czego najbardziej potrzebuje - jeszcze nie- przedszkola dla mych urwisow ;) w związku z tym prośba do was- napiszcie,ktore przedszkola są godne obejrzenia i polecenia,może macie jakaś opiekunkę godna polecenia,która posiada jednocześnie certyfikat ofsted;) z góry bardzo dziekuje za info!;)
    • 12 posty
    19 sierpnia 2014 15:48:00 BST
    My bylismy bardzo zadowoleni z uniwersyteckiego, ale ciezko dostać miejsce. Gdybyscie mieli możliwość to warto.

Niedaleko Mutley jest jeszcze Bambinos. Dalismy tam córkę na samym początku i byliśmy bardzo niezadowoleni. Poszedlem po nią przed czasem i patrzyłem przez okno. Stała,płakała,nikt się tym nie przejal. Przez dobre 20 minut nikt nic nie zrobił. Jak wszedłem powiedzieli mi że zaczela płakać na mój widok w drzwiach. Po prostu mnie oklamali. Byliśmy tam tylko raz. Może się zmienilo ale ja bym uważał
  • 21 sierpnia 2014 21:29:17 BST
    Możesz proszę napisać cos więcej o tym uniwersyteckim przedszkolu;), jak sprawy sie maja z tzw childminders,jestem zielona jeżeli chodzi o te klocki;) moje szkraby w domku sie chowały ze mną,wiec pełna obaw mama aż boi sie jak sie zaklimatyzuja w nowym miejscu a zwłaszcza w przedszkolu;)
    • 12 posty
    22 sierpnia 2014 12:27:31 BST
    jeżeli chodzi o przedszkole uni to musi ktoś mieć coś wspolnego z uniwersytetem, ty albo twój partner.
    Jeżeli generalnie chcesz się dowiedzieć to wiele zalezy od wieku,waszej sytuacji zarobkowej, itp.
    Jak chcesz to napisz mi telefon na priva i pogadamy.
    (mnie nie będzie przez kilka dni, ale po powrocie)