Fora » Ogólne

Bon na depilacje jako pomysł na prezent

• 1 posty
    9 marca 2018 10:18:19 GMT

Hejkaa wam robaczki,

moja koleżanka dobra ma niedługo urodziny i się zastanawiam co by jej tu kupić. Standardowe perfumy, kosmetyki to są zbyt chyba oklepane dlatego się zastanowiłam nad bonem na depilację (3x zabiegi). Z okazji, że to jest 30-stka to taki GRUBSZY PRZEZENT h3h3. Co o tym myślicie? A sprawdziłam tutaj https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

no i widzę, że chyba tutaj Vectus laser będzie najbardziej odpowiedni. POZDRÓWKA!

• 3 posty
    29 marca 2018 10:32:39 BST

O to jest super pomysł :D Sama chciała bym dostać taki prezent... Od dłuszego czasu sie zastanawiam nad depilacją laserem :D

Super dać komus coć co się może przydać :D

• 3 posty
    22 maja 2018 12:47:10 BST

Na depilacji byłam i jestem zadowolona, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, bez zarzutów. 

:)

Mam jednak pytanie do Was: był ktoś z Was na endermologii w tej klinice? 

• 2 posty
    28 maja 2018 10:58:50 BST

Rzeczywiście, kosmetyki i perfumy nie są za bardzo odkrywczym prezentem :D I co, kupiłaś ten bon? 

• 3 posty
    18 czerwca 2018 18:22:55 BST

inga.karowska said:

Na depilacji byłam i jestem zadowolona, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, bez zarzutów. 

:)

Mam jednak pytanie do Was: był ktoś z Was na endermologii w tej klinice? 

Ja byłam :D Naprawdę fajny zabieg - ubierają cię w taki uniform i raz w tygodniu taki jakby masaż pobudzający krążenie Ci robią. Efekty sa ekstra, szczególnie cellulit się zmniejsza. 

A co do bonu to dla mnie jest ekstra pomysł :D

• 3 posty
    1 października 2018 14:41:29 BST

hej no to prawda ten uniform jest po ro zeby nie zniszczyc sprzetu i Twojej skory

ale zabieg jest calkiem przyjemny

musze isc sobie jak bede w Gda :)