Fora » Rodzina, dzieci

Gdzie mozna spedzic wolny czas z dzieckiem?

• 23 listopada 2009 23:21:58 GMT
    pisalismy juz gdzie mozna wybrac sie za miasto ale nie pisalismy gdzie mozna zabrac pociechy? ja troszke poszperalam bo niestety jeszcze mnie w plymouth nie ma i jest sporo fajnych miejsc gdzie rodzice moge ze swoimi pociechami spedzac fajnie czas. Ostatnio rozmawialam z Ania i ona mowi do mnie zebym sobie weszla na pewno strone . Ta strona to eden project . Najwiekszy w europie ogrod botaniczny. Troche daleko bo 57 mil w strone Truro ale warto maluchy nie beda sie nudzic .Maja duzo do zobaczenia ale i duzo miejsc do zabawy .Teraz w okresie zimowym jest olbrzymie lodowisko , pelno roznego rodzaju placow zabaw i wszystko w ogromnych balonach... cena biletow to 5 funtow dzieci, studenci 8 funtow, dorosli 16 funtow jednak mozna ceny obnizyc zamawiajac bilety przez internet ( dzieci ponizej 5 roku nic nie placa) moim zdaniem fajny pomysl na wolna niedziele...
  • 25 listopada 2009 22:42:17 GMT
    Dziękuję Ci Agnieszko :) Bardzo fajne miejsce musi to być. Kiedyś z pewnością muszę się tam wybrac :)
  • 28 listopada 2009 13:48:30 GMT
    Ponieważ za oknem w Cornwalli bardzo często widać chmurki na niebie zwłaszcza o tej porze roku, polecam miejsce ,które ostatnio odwiedziliśmy z naszym synkiem.
    Jest to miejsce o nazwie Jump w Plymouth. Hala wielkości Homebase, zadaszona a w środku cuda!!!!!!
    Polecam. cena za wstęp od osoby dorosłej około 3.50 bez ograniczeń czasowych.

Jump
    Adres: 
    Christian Mill Business Pk
    Tamerton Foliot Rd, Plymouth, Devon, PL6 5DS, United Kingdom

• 1 grudnia 2009 19:57:25 GMT
    a może park
    z dzieciakami można świetnie się bawić w parku, spacerować, biegac itp (zależy w jakim wieku są dzieci:)
    albo basen, doskonały sposób na zdrowe spędzenie czasu
  • 10 grudnia 2009 19:51:51 GMT
    Anglicy to chyba do centrum handlowego zabierają dzieciaki :))) masakra i tak cały dzień od sklepu do sklepu

a na poważnie, to wszelkiego rodzaju parki i place zabaw - to przecież doskonałe miejsce dla dzieciaków ( z tego co pamiętam ze swojego dzieciństwa) no a basen - idealna sprawa - podobno niemowlaki najłatwiej nauczyć pływać (tak słyszałem)
  • 14 stycznia 2010 23:41:58 GMT
    Jak ja się cieszę, że trafiłam na ten topic. W końcu będę mogła gdzieś zabrać moją Niesie. I tak swoją drogą nie pozwolę aby moje dziecko uczyło się spędzać czas w galeriach handlowych. Dość się naoglądałam w galeriankach...
  • 15 stycznia 2010 01:24:52 GMT
    Eden project dla dzieci....hmmmmm.Zalezy w jakim sa wieku poniewaz jest to ogrod botaniczny tylko roznego rodzaju rosliny tropikalne i piekne kwiaty mozna zobaczyc, ale czy dzieci to zainteresuje????Tak,jest restauracja gdzie mozna cos wypic i zjesc ale to raczej by bylo na tyle.
  • 9 października 2010 20:52:49 BST
    a ja polecm ho,place zabaw, spacery nad zatoka ;)